Nejnovější recenze ze sekce Klasické nabíječky

TRONIC TAL 1000 A1

VARTA PLUG CHARGER + 4x AA 2100 mAh 57657101451

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2023

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• vyhoda ze jdou nabijet dva ruzne druh tuzkovych baterii na jednou 2+2 2AA,3AAA
TRONIC TAL 1000 A2

TRONIC TAL 1000 A2

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• lze nabíjet větší počet různých velikostí baterií
  • ukáže, kdy je baterie plně nabitá

Spokojenost 100%.

VOLTCRAFT IPC-2

VOLTCRAFT IPC-2

Ověřený zákazník MADER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2023

Zakoupeno v MADER.cz

• velká škála typů akumulátorů

Ověřený zákazník Top Baterie Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2023

Zakoupeno v Top Baterie

Touto nabíječkou jsme nahradil 15 starou, která uměla jen nabíjet bez indikace stavu baterky.
O to jak se skutečně stará o baterku těžko hodnotit.
Za mě ale spokojenost.

Varta LCD Charger + 4x AA 2600 mAh R2U & 12V & USB 57070201451

Varta LCD Charger + 4x AA 2600 mAh R2U & 12V & USB 57070201451

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. října 2023

(naposledy upraveno 14. října 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím dělá co má

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. října 2023

• Přehledný displej

Ověřený zákazník Kuma.cz Radek

Přidáno: 10. října 2023

Zakoupeno v Kuma.cz

Funguje, jak má. Vše dle recenzí. Rozhodně doporučuji koupit nabíječku vyšší kategorie, tzn. i vyšší ceny. Budete spokojeni. Dle vlastní zkušenosti. Jiné nekupuji.

AlzaPower Quadro Charger AP-400BAPW-CHAP400B

AlzaPower Quadro Charger AP-400BAPW-CHAP400B

Ověřený zákazník Alza.cz VASP

Přidáno: 9. října 2023

(naposledy upraveno 9. října 2023)

• vyborný produkt
  • funkční
EMOS BCL-20D 1603026000

EMOS BCL-20D 1603026000

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Malá a perfektně fungující

XTAR VC4SL

XTAR VC4SL

Ověřený zákazník www.abaterie.cz kaspik

Přidáno: 4. října 2023

Zakoupeno v www.abaterie.cz

• USB-C
  • 3 režimy (charge, grade, store)
  • nabijeci proud 0,25-3A
  • fajn display
  • nabije snad vsechno
  • Nevim, za ty penize ma vse co nabijecka ma mit. Srovnaval jsem s Dragonem - ten ma nezavisly battery test, tak mozna to.
  • Neumi nabijet v kazde sachte jinym proudem (myslim), a neumi pro kazdou sachtu jiny rezim (charge/grade/store)

Vybiral jsem nabíječku fakt dlouho, a nakonec jsem vybral VC4SL prave kvůli univerzalnosti a hlavne kvůli tomu, ze nabiji pomoci USB-C. Takze jsem vzal rovnou nabíječku od XTAR (musi podporovat QC3) a kdyz neni nabíječka v provozu, tak si aspoň muzu nabit mobil. Na YT je spousta recenzi. Napisu jen svoje postřehy ktere si myslim ze nejsou ve videích dostatecne vyzdvizeny. Predtim jsem mel Voltcraft VC 400 (a stale mam, kvůli jednoduchosti pro manželku).

Pokud nabijite opravdu hodne (a k tomu ruzne battery packy do aut na dalkove ovladani), tak spis zvazte Dragona (xtar dragon vp4 plus) - tady je recenze od chlapika co se evidentne zivi recyklaci LiON clanku https://www.youtube.com...

Po vlozeni baterie automaticky detekuje chemii a zvoli proud podle vnitrniho odporu. Takze idealni pro manzelku ktera tam jen baterky strci a nic jiného nechce mackat.

Kdyz strcim baterie, tak jen prepnu proud, protoze mam pocit, ze je lepsi nabijet baterie mensim proudem (0.5A pro AA, defaultne zvoli 1A). - toto si pamatuje od zapnuti, pokud prepnete. Po vypnuti (vytazeni adapteru) se prepne do default (3A, ale po vlozeni AA baterky zvoli 1A automaticky).

V modu nabijeni nabijecka zobrazi napeti (za me dostacujici informace z displaye, kde je jen rucicka a ukazuje na hodnoty, ktere nekteri recenzenti docela hani, ze je to nedostatecna informace. Za me staci, protoze si beztak ostatni cucaji napeti z prstu), a nabijeci proud na ukazateli (dial), a dale zobrazi kolik energie se do clanku natlačilo (mAh), pripadne po prepnuti ukaze aktualni proud (mA), odpor (mOhm).

Zvoleny nabijeci proud si pamatuje, ale jen do te doby nez vytahnete adapter.

Muzete z toho udelat uplne tupou nabíječku tak, ze vypnete display (podrzet leve tlacitko). Pak je tam naprosto dostacujici informace pro manželku - cervena nabiji, zelena nabito pomoci diod pod displayem :)

Co mi chybi je recenze na https://lygte-info.dk... . Tam je pouze recenze Dragonu a par obyc nabijecek od XTAR.

Ověřený zákazník MALL.CZ Jana333

Přidáno: 24. září 2023

(naposledy upraveno 24. září 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím funguje dobře, AA i AAA baterie jsou za 2 hod. nabité. Pouze mě mrzí že Mall slibuje dárek-dálk.ovládáné autíčko, které nebylo dodáno, kterým jsem mohla potěšit,škoda. Za nabíječku jsem ráda, ikdyž není nejlevnější, s doručením přes zásilkovnu
1697 Kč.

Panasonic Eneloop Charger BQ-CC55 + 4 x R6/AA Eneloop 2000mAh BK-3MCCE K-KJ55MCC40E

Jakub Till Jakub Till

Přidáno: 23. září 2023

(naposledy upraveno 23. září 2023)

• Vysoce kvalitní nabíječka od Japonského výrobce Panasonic (v kombinaci s nabíjecími bateriemi Eneloop)
  • Možnost nabíjení libovolného počtu baterií - i klidně jen jednu nebo tři ;) (u jiných nabíječek nabijete pouze sudý počet baterií - 2,4)
  • Velký výběr nabíjecích baterií ke koupi (dle kapacity baterií)
  • Nabíjení AA nebo AAA baterií
  • Signalizace nabití / nabíjení nad jednotlivou baterií
  • Ekologičnost nabíjení, ale i pohodlnost řešení (není nutné neustále kupovat nabité jednorázové baterie)
  • Myslím že finančně lepší řešení než jednorázové baterie

Za mně maximální spokojenost, používám s nabíjecími bateriemi Eneloop do svých svítilen a jsem spokojen :)

Fenix ARE-A4

Nitecore D2

Nitecore D2

Ověřený zákazník Dexhal.cz Ludmila

Přidáno: 22. září 2023

(naposledy upraveno 22. září 2023)

Zakoupeno v Dexhal.cz

Rychlá, vidím nabití baterie
Výrazně levnějsí cena a rychlost dodání

Ověřený zákazník mojeelektro.cz Ověřený zákazník

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. září 2023

• Cena v akci
  • Univerzálnost

Stačí vsunout baterie a vše začne řídit automatika - vyhovuje.

Ověřený zákazník atoselektro.cz Rosťa

Přidáno: 19. září 2023

Zakoupeno v atoselektro.cz

• opravdu výborná univerzální a plně automatická nabíječka, která zvládá nabíjet všechny nabíjecí baterie válcového tvaru, které se vlezou do nabíjecích portů, čili nejen běžné AAA nebo AA, ale i 18650 a nebo dokonce 26650, takže odpadá nutnost mít vícero typů nabíječek a stačí pouze tato
  • dokáže automaticky rozpoznat typ baterie a tomu uzpůsobit nabíjecí charakteristiku
  • integrovaná teplotní ochrana, což často nemají už ani dražší nabíječky, takže tady nedochází ke zbytečnému přehřívání nabíjených baterií a tím ke snižování jejich životnosti nebo dokonce k jejich poškození a nebo riziku vzniku požáru u nesprávného nabíjení Li-Ion baterií.
  • dva samostatné nabíjecí kanály s možností zobrazení stavu nabití pro každou baterii zvlášť pomocí přehledného dobře viditelného LCD displeje s modrým podsvětlením o rozumné intenzitě
  • až překvapivě nízká prodejní cena na to, co vše nabíječka umí
  • propojovací kabel USB-A na USB-C o dostatečné délce je součástí nabíječky
  • šikovná velikost a tvar nabíječky
  • Nabité kvalitní baterie touto nabíječkou, např. AA Panasonic Eneloop Pro vydrží opravdu dlouho i při značném zatížení, sic vám nemusí při ukončení nabíjení na displeji zobrazit zcela správně výrobcem uváděnou jejich maximální hodnotu 2500mA, protože by nabíječka Solight DN27 měla dle uváděných parametrů tady zvládat nabíjet baterie jen s poloviční kapacitou. Nicméně, vzhledem k identické výdrži AA alkalických baterií Energizer Max, které považuji za jedničky na trhu ve smyslu jejich značné výdrže, bych v tom neviděl žádný problém. Určitě tady také nedochází při jejich nabíjení ke značnému přehřívání, jak se tomu děje u originální nabíječky Panasonic, což velmi citelně pak snižuje jejich životnost.
  • pouze 2 nabíjecí kanály, ale vzhledem k poměrně slušné době nabíjení to nemusí být až tak problém

Chtěl jsem nějakou solidnější nabíječku původně koupit na Aliexpressu, ale jsem rád, že jsem nakonec zahlédl a zakoupil Solight DN27, protože takovou opravdu kvalitní, univerzální, plně automatickou nabíječku a s teplotní ochranou k tomu (ochranu proti zkratu, ochranu proti připojení špatné polarity a ochranu proti přebíjení považuji u nabíječek za standard) tam za tuhle cenu ani nekoupíte. Nabíječku doporučuji používat s kvalitním, nejlépe značkovým adaptérem AC230V/DC5V/2A a tady určitě nešetřit.

Solight DN25

Solight DN25